Podmienky propagácie

 

1. Predmet pravidiel

Tieto pravidlá stanovujú podmienky akčných zliav prezentovaných na stránke www.woodica.pl, najmä práva a povinnosti klientov, ako aj povinnosti a rozsah zodpovednosti predávajúceho.

2. Definície

Pojmy použité v tomto dokumente znamenajú:

Predávajúci – Mateusz Surmiak vykonávajúci podnikateľskú činnosť ako Made of Wood Group Surmiak Mateusz na adrese 34-106 Świnna Poręba, Świnna Poręba 210, vlastniaci DIČ: 552-159-42-17, majiteľ značky Woodica;

Produkty – drevený nábytok vyrobený predávajúcim, ktorého sa propagácia týka;

Akcia – akcia opísaná v pravidlách;

Pravidlá – tentodokument.

3. Predmet akcie

3.1. Každý klient, ktorý počas platnosti akcie kúpi od predávajúceho produkty, na ktoré sa akcia vzťahuje, dostane zľavu stanovenú pri danom výrobku.

3.2. Ponuka zahŕňa produkty ponúkané tak v salóne predávajúceho v Jankach, al. Krakowska 26, 05-090 Raszyn, ako aj prístupných na webovej stránke www.woodica.pl.

3.3. Predávajúci oznámi ceny nábytku, na ktoré sa vzťahuje akčná zľava, znížené už o zľavu v zmysle bodu 1 (vypočíta sa automaticky). Tým klient už nemá nárok na zľavu z ceny nábytku, na ktorý sa vzťahuje akcia oznámená predávajúcim.

3.4. Akciu nemožno kombinovať s inými akciami a/alebo zľavami.

4. Konanie o reklamácii

4.1. Akékoľvek prípadné reklamácie týkajúce sa realizácie služieb, na ktoré sa vzťahuje akcia, musí klient oznámiť písomne na adresu uvedenú v menovke predávajúceho.

4.2. Reklamačné hlásenie musí obsahovať podrobný opis udalosti, ktorá odôvodňuje reklamáciu, meno a priezvisko, ako aj adresu elektronickej pošty klienta.

4.3. Predávajúci posúdi reklamáciu v lehote 14 dní odo dňa prijatia oznámenia, pokiaľ nie je nutné pre posúdenie reklamácie poskytnúť dodatočné informácie poskytovateľovi služieb. V takomto prípade sa lehota 14 dní počíta odo dňa doručenia takýchto informácií.

4.4. Odpoveď na reklamáciu sa odosiela výlučne na adresu elektronickej pošty uvedenú vo formulári reklamačnej sťažnosti.

4.5. Uvedené ustanovenia nenarušujú oprávnenia klienta na reklamáciu samotného nábytku kúpeného v rámci akcie za podmienok stanovených všeobecne platnými právnymi predpismi a na základe záruky poskytnutej predávajúcim.

5. Záverečné ustanovenia

5.1. Vo veciach, ktoré pravidlá neupravujú, platia príslušné ustanovenia zákona.

5.2. Obsah pravidiel je k dispozícii v sídle predávajúceho, stacionárnom salóne a na stránke http://www.woodica.pl/ a môže byť kedykoľvek uložený na trvalý nosič alebo vytlačený.

5.3. Pravidlá v tomto znení nadobúdajú účinnosť 2. novembra 2017.

Názory a připomínky

Hodnotenie obchodu 5 z 5 hviezdičiek.
Priemerné hodnotenie založené na 164 komentároch.

Nepodnikáme žiadne kroky na zabezpečenie toho, že recenzie pochádzajú od ľudí, ktorí výrobok používali alebo si ho zakúpili.
Buková stolička NK-15 recenzie od Adriána odeslané 25.06.2024

Stoličky sú krásne, krajšie ako na fotke. Ďakujeme, tešíme sa na ich využívanie.

Kredenc dubový Malaga 03 3d recenzie od Monika odeslané 16.06.2024

Náš interiér teraz vyzerá oveľa lepšie. Dubové drevo je nádherné a kvalitné. Ďakujem za skvelý zákaznícky servis a rýchlu dodávku.

Dubový stôl Klasický 02 A rozkladací recenzie od Boris odeslané 15.06.2024

Konečne mám to, čo som hľadal. Kvalitné dubové drevo a precízne spracovanie. Vrelo odporúčam!

Rozťahovací dubový stôl 20 / Ultrakompaktný povrch DEKTON recenzie od Marek odeslané 11.06.2024

Sme spokojní so všetkým - zakaznickym servisom, zamestnancami pri montáži, aj samotným stolom. Zamestnanci pri montáži boli parádni.

Dubový stôl na kovových nohách Werona recenzie od Rastislav odeslané 03.06.2024

Bola to moja druhá objednávka u woodica. Všetko prebehlo naozaj veľmi dobre. Zamestnanci super, zákaznícky servis super, nábytok super :) Držím Vám palce, nech vám takéto kvalitné služby vydržia čo najdlhšie.

Barový taburet dubový TW hoker recenzie od Ivana odeslané 26.04.2024

Boli sme veľmi spokojní s dodaním, komunikáciou, poskytnutými informáciami a stoličkami. Sú skvelé, ďakujeme veľmi pekne. Bola to naša prvá, sle určite nie posledná objednávka.

Regál dubový Steel 03 recenzie od Jan odeslané 22.04.2024

Zákaznícky servis je vynikajúci. Dostali sme všetky potrebné informácie, všetko nám bolo ochotne vysvetlené a reakcie boli naozaj promptné (a to sme mali mnoho doplňujúcich otázok a požiadaviek :)

Dubová RTV skrinka Steel 05 (206 1s2d vysoká) recenzie od Martina odeslané 21.04.2024

Zamestnanci prišli presne v stanovený čas. Dodávka aj montáž nábytku prebehla veľmi rýchlo (všetko bolo zložené do hodiny). Boli sme veľmi spokojní.

ODBORNÍ KONZULTANTI

Naši konzultanti tvoria profesionálny tím ľudí, ktorí vám poskytnú úplne vyčerpávajúce odpovede a pomôžu vám vybrať to najlepšie...

DODANIE S VYNESENÍM

Naša ponuka zahŕňa aj výnos nábytku do bytu alebo domu klienta a tiež montáž nábytku na mieste určenia...

RYCHLÉ ODOSLANIE

Náš nábytok dodávame na miesto vlastnými dopravnými prostriedkami, v krátkej dobe, so zachovaním bezpečnosti zásielok...

BEZPEČNÉ PLATBY

Jednou z obľúbených foriem platieb za nakúpený tovar je platba pri odbere tovaru, ktorá zaručuje pokojnú a bezpečnú transakciu...