Vrátenie a reklamácia

 

  • 14 dní na vrátenie

  • Vrátenie tovaru zadarmo

  • Záruka 2 roky

 

Postup pri reklamácii a vrátení tovaru

Pri nákupe u nás máte istotu, že tovar je tej najvyššej kvality. Tovar môžete reklamovať v lehote 2 rokov odo dňa prijatia objednávky. Pokiaľ sa na tovar vzťahuje iná záručná doba, informácia o tom je uvedená v záručnom liste alebo v potvrdení o dodaní. Tieto pravidlá sa vzťahujú na každý zakúpený tovar, vrátane tovaru zakúpeného v akcii.

V pár krokoch si ukážeme, ako rýchlo a efektívne vrátiť alebo reklamovať tovar.

 

Ako reklamovať?

Napíšte nám e-mail na adresu: kancelar@woodica.sk Uveďte dôvod reklamácie (popis poškodenia).

Pripravte si všetky potrebné informácie. Sťažnosť by mala obsahovať:

  • číslo objednávky, ktorej sa reklamovaný tovar týka

  • dôvod, prečo chcete tovar reklamovať alebo vrátiť
    (poškodenie, nefunkčnosť, chýbajúce diely atď.)

  • fotodokumentáciu zobrazujúcu tovar v celku a poškodenie.

Vašu sťažnosť posúdi naše reklamačné oddelenie. Odpoveď na sťažnosť bude zaslaná e-mailom. Informáciu o spôsobe prejednania reklamácie obratom zašleme na uvedený e-mail alebo Vás budeme kontaktovať telefonicky.

 

Ako vrátiť tovar?

Dobre vieme, že vrátenie nábytku je spojené s mnohými úskaliami. Naša spoločnosť ponúka zákazníkom možnosť vrátenia bez ďalších nákladov.

Podmienky pre odstúpenie od zmluvy:

1. Spojte sa s naším zákazníckym oddelením. Žiadosť o odstúpenie od zmluvy zašlite e-mailom na adresu: kancelar@woodica.sk 

2. Zašlite nám vyplnený formulár pre odstúpenie od zmluvy. Formulár je k dispozícii na stiahnutie z našej webovej stránky: https://www.woodica.sk/formular-na-odstupenie-od-zmluvy.pdf

3. S vrátením tovaru nevznikajú žiadne ďalšie náklady. Vrátený tovar vyzdvihneme vlastnou firemnou dopravou. Náklady na vrátenie a vyzdvihnutie tovaru sú bez poplatku. Zákazník nenesie náklady na dopravu súvisiace s odstúpením od zmluvy.

4. Termín pre vyzdvihnutie vrátenia objednávky. Zákaznícke oddelenie Vás bude vopred informovať o plánovanom termíne vyzdvihnutia. Vyzdvihnutie prebehne do 1 – 2 týždňov od obdržania sťažnosti v závislosti od regiónu.

 

Dokedy môžem vrátiť tovar?

Na vrátenie tovaru máte 14 dní

Nezabudnite, že máte 14-dňové právo na vrátenie štandardného tovaru bez udania dôvodu. Navyše pri objednávke typického nábytku nie je vyžadovaná žiadna platba vopred. Pri nákupe u nás teda nič neriskujete.

Ponúkané produkty sú nový, prvotriedny tovar, bez vád. Na dubový nábytok poskytujeme poskytujeme 2-ročnú záruku pre individuálnych zákazníkov alebo záruku 12 mesiacov pre inštitucionálnych zákazníkov.

Peniaze budú vrátené do 7 dní po vyzdvihnutí tovaru na uvedený bankový účet.

Právo na odstúpenie od zmluvy sa nevzťahuje na tovar zhotovený na individuálnu objednávku spotrebiteľa.

Názory a připomínky

Hodnotenie obchodu 5 z 5 hviezdičiek.
Priemerné hodnotenie založené na 164 komentároch.

Nepodnikáme žiadne kroky na zabezpečenie toho, že recenzie pochádzajú od ľudí, ktorí výrobok používali alebo si ho zakúpili.
Buková stolička NK-15 recenzie od Adriána odeslané 25.06.2024

Stoličky sú krásne, krajšie ako na fotke. Ďakujeme, tešíme sa na ich využívanie.

Kredenc dubový Malaga 03 3d recenzie od Monika odeslané 16.06.2024

Náš interiér teraz vyzerá oveľa lepšie. Dubové drevo je nádherné a kvalitné. Ďakujem za skvelý zákaznícky servis a rýchlu dodávku.

Dubový stôl Klasický 02 A rozkladací recenzie od Boris odeslané 15.06.2024

Konečne mám to, čo som hľadal. Kvalitné dubové drevo a precízne spracovanie. Vrelo odporúčam!

Rozťahovací dubový stôl 20 / Ultrakompaktný povrch DEKTON recenzie od Marek odeslané 11.06.2024

Sme spokojní so všetkým - zakaznickym servisom, zamestnancami pri montáži, aj samotným stolom. Zamestnanci pri montáži boli parádni.

Dubový stôl na kovových nohách Werona recenzie od Rastislav odeslané 03.06.2024

Bola to moja druhá objednávka u woodica. Všetko prebehlo naozaj veľmi dobre. Zamestnanci super, zákaznícky servis super, nábytok super :) Držím Vám palce, nech vám takéto kvalitné služby vydržia čo najdlhšie.

Barový taburet dubový TW hoker recenzie od Ivana odeslané 26.04.2024

Boli sme veľmi spokojní s dodaním, komunikáciou, poskytnutými informáciami a stoličkami. Sú skvelé, ďakujeme veľmi pekne. Bola to naša prvá, sle určite nie posledná objednávka.

Regál dubový Steel 03 recenzie od Jan odeslané 22.04.2024

Zákaznícky servis je vynikajúci. Dostali sme všetky potrebné informácie, všetko nám bolo ochotne vysvetlené a reakcie boli naozaj promptné (a to sme mali mnoho doplňujúcich otázok a požiadaviek :)

Dubová RTV skrinka Steel 05 (206 1s2d vysoká) recenzie od Martina odeslané 21.04.2024

Zamestnanci prišli presne v stanovený čas. Dodávka aj montáž nábytku prebehla veľmi rýchlo (všetko bolo zložené do hodiny). Boli sme veľmi spokojní.

ODBORNÍ KONZULTANTI

Naši konzultanti tvoria profesionálny tím ľudí, ktorí vám poskytnú úplne vyčerpávajúce odpovede a pomôžu vám vybrať to najlepšie...

DODANIE S VYNESENÍM

Naša ponuka zahŕňa aj výnos nábytku do bytu alebo domu klienta a tiež montáž nábytku na mieste určenia...

RYCHLÉ ODOSLANIE

Náš nábytok dodávame na miesto vlastnými dopravnými prostriedkami, v krátkej dobe, so zachovaním bezpečnosti zásielok...

BEZPEČNÉ PLATBY

Jednou z obľúbených foriem platieb za nakúpený tovar je platba pri odbere tovaru, ktorá zaručuje pokojnú a bezpečnú transakciu...