Ponúkané produkty sú tovarom novým, prvotriedne, bez závad. Na naše produkty dávame 24 mesačnú záruku pre koncových zákazníkov a 12 mesačnú pre zákazníkov firemných.

Drevený kredenc Rodan 08

(brzoza-08) Výrobca WOODICA

1 312 € s DPH

DOSTUPNOSŤ

Dostupný na predaj
Nový produkt

Pospěš si! Dostupný na predaj

100% masívne drevo

Možnosti produktu

* Povinne vyplnené polia

Prepravné náklady 79Cena dopravy 0 € při objednávce od 250 €
1 312 € s DPH

Rýchly prehľad
Rozmery a ceny
(šírka x výška x hĺbka)

155cm x 160cm x 55cm - 1312 €

* Uvedený rozmer je celkový vonkajší rozmer.Detaily

Kredence sa výborne hodia do otvorených miestností, v ktorých kuchyňa, jedáleň a obývacia izba spolu trvoria jednu miestnosť. Horná, presklená časť umožní vystaviť napríklad zbierku porcelánu, za dverami zas môžeme uschovať ostatné predmety denného úžitku. Solídne a estetické spracovanie, spolu s spojením úžitkových hodnôt vytvára kus nábytku, ktorý bude slúžiť po dlhé roky.

Na výrobu nášho nábytku využívame brezového drevo masív.

Predné časti nábytkov sú vyrobené z dreva bez sukov, zatiaľ čo boky a obloženie z vyberaného dreva so sukmi.

Jedinou časťou, na výrobu ktorej sa použije drevotrieska HDF sú chrbáty a dná šuplíkov, na zníženie celkovej váhy nábytku. Ponúkame taktiež možnosť výroby uvedených elementov z drevo masívu, prípadne preglejky.

Opis kredencu
Vo vnútri kredencu, za sklenými dvermi sa nachádza jedna polica. Je taktiež možnosť montáže dodatkových políc, v závislosti od Vašich potrieb. Zasklené prevedenie dvierok a šuplík umožní na expozíciu domáceho porcelánu, kníh, či iných rodinných pamiatok. Za drevenými dvierkami a v šuplíkoch nájdete ideálne miesto na uschovanie drobných predmetov privátneho charakteru.

Koľajnice a závesy
Štandardne je nábytok dodávaný bez koľajnice, zásuvky sú posuvné po dreve. Štandardne sú montované pántové závesy. Vychádzajúc v ústrety Vašich nárokov môžeme taktiež ponúknuť dvierka s protinárazovou brzdou, ktoré pridajú na hodnote funkčnosti nábytku. Dostupné koľajnice s príplatkom: plné vysunutie, plné vysunutie s brzdou, plné vysunutie so samoťahom, plné vysunutie - otváranie na dotyk.

Druhy výbavy
V základnej farebnej verzií vykonávame voskovú povrchovú úpravu. Výber farby závisí od požiadavky zákazníka a jeho celkovej koncepcie na aranžovanie bytového priestoru.
Nábytek z kolekce Rodan jsou vyrobeny na objednávku zákazníka vo farbe vosk (v cene) alebo olejovosk (príplatok +20%). Ostatné farby na výber: surový nábytok.

Bez ohľadu na vybraný druh výbavy z tejto kolekcie, sú nábytky vykonávané na špeciálnu objednávku klienta.

Prečo sa vyplatí vybrať si drevený nábytok?

Voľba dreveného nábytku je múdrou investíciou, ktorá zaistí bezpečie a pohodlné používanie. Drevo je neobyčajne trvanlivý materiál odolný proti mechanickému poškodeniu a proti mnohým chemickým faktorom. Vyznačuje sa vysokým súčiniteľom vyjadrujúcim mieru odolnosti proti oteru. Prírodný pôvod zaisťuje, že je drevený nábytok ekologický, pre ľudský organizmus neškodný a neobsahuje kovy a pevné častice, ako niektoré materiály používané na výrobu nábytku. Vďaka správnemu obrábaniu je zachovaná čistota dosiek. Hlavnou výhodou je antistatickosť tejto prírodnej suroviny – nepriťahuje prachové častice, takže je veľmi vhodná na zariadenie izby alergika. Drevo je hygroskopické a preto správne absorbuje a uvoľňuje vlhkosť a zachováva tak izbovú teplotu. Pri masíve dreva je veľkou výhodou jeho neopakovateľná textúra a charakteristická vôňa – už do nej samotnej sa možno zamilovať. Drevený nábytok, to je tiež elegancia, ktorá podčiarkuje vkus majiteľa. Surovina sa ľahko obrába, navyše môžeme vytvoriť zaujímavý a originálny tvar nábytku. Starostlivosť o nábytok z masívu je ľahká a nevyžaduje veľké časové a finančné nároky. Po rokoch používania je jeho obnovenie ľahké.


Vsaďte na Eko…

Lasy PaństwoweNáš nábytok je vyrobený z masívu pochádzajúceho z poľských lesov, ktoré sú obnovované ďalším zalesňovaním. Surovinu získavame v Štátnych lesoch, ktoré disponujú certifikátmi FSC a PEFC. Na farbenie používame vosky, olejovosky a laky, ktoré neškodia životnému prostrediu. Prírodné materiály zaisťujú bezpečnosť a trvanlivosť výrobkov a celý proces výroby je šetrný k prírode.
Certyfikat FSCCertyfikat PEFC

Vyberte Estetickosť…

Originálne tvary nášho nábytku povzbudzujú predstavivosť. Pobyt v krásne zariadenom interiéri spríjemní čas a umožňuje upokojiť sa počas odpočinku.

Využívajte Ergonomické riešenia…

Pri navrhovaní kolekcií kladieme veľký dôraz na praktickosť, ľahké používanie, komfort a pohodlie. Správne zvolené rozmery a tvary nábytku zaručujú funkčnosť a bezpečie.


Color Swatches Magento extension by Galathemes Magento Themes