Drevená skriňa Beskidzka 05

Drevená skriňa Beskidzka 05

(Besk/SZ/05) Výrobca WOODICA

Cena: 614 € s DPH

  491 € s DPH

DOSTUPNOSŤ

Dostupný na predaj
Nový produkt

Pospěš si! Dostupný na predaj

Do konca akcie zostávajú len:
  • Zľava 20%
  • Ušetríte 123 €
100% masívne drevo Výrobok dostupný ihneď

Možnosti produktu

* Povinne vyplnené polia

Cena: 614 € s DPH

  491 € s DPH

Rýchly prehľad

Rozmery a ceny
(šírka x výška x hĺbka)

91cm x 193cm x 61cm Skriňa Verzia A 614 € 491 €
111cm x 193cm x 61cm Skriňa Verzia A 633 € 506 €
91cm x 193cm x 61cm Skriňa Verzia B 641 € 513 €
111cm x 193cm x 61cm Skriňa Verzia B 660 € 528 €
91cm x 193cm x 61cm Skriňa Verzia C 716 € 573 €
111cm x 193cm x 61cm Skriňa Verzia C 735 € 588 €
91cm x 193cm x 61cm Skriňa Verzia D 734 € 587 €
111cm x 193cm x 61cm Skriňa Verzia D 753 € 602 €

* Uvedený rozmer je celkový vonkajší rozmer.Detaily

Skrine z našej kolekcie nadchýnajú svojím neopakovateľným výzorom, ktorý nadväzuje na koloniálny štýl. Originálny efekt sme uísklali pomocou výberu štruktúry dreva a charakteristickým frézovaním. Celok dopĺňa náter ekolakom, prípadne prírodným voskom a olejovými voskami, ako aj bočné pánty a kovania.

Na výrobu nášho nábytku využívame borovicový drevo masív.

Dosky, dvierka a boky sú vyrobené z vyberaného dreva so sukmi.

Jedinou časťou, na výrobu ktorej sa použije drevotrieska HDF sú chrbáty a dná šuplíkov, na zníženie celkovej váhy nábytku. Ponúkame taktiež možnosť výroby uvedených elementov z drevo masívu, prípadne preglejky.

Miestne škrabance či hrče sú neoddeliteľnou súčasťou kolekcie Beskidzka. Okrem iného práve tie tvoria jej unikátny a neopakovateľný vzhľad. Vďaka tejto nezvyčajnej dekorácii si môže byť každý klient istý, že má vo svojom dome jedinečný a originálny nábytok. Vďaka použitiu vyššie uvedených prvkov sme dokázali vytvoriť efekt starožitného až nadčasového nábytku. Nábytok z kolekcie Beskidzka je zacielený na zákazníkov s vysokými nárokmi, ktorí ocenia starostlivú remeselnú a stolársku prácu.

Stavba šatníka
Vo vnútri dvojdverovej skrine sa nachádza garníža na šaty. Na základe Vašich individuálnych potrieb ponúkame možnosť objednávky ľubovoľného rozmiestnenia vnútrajška šatníka prostredníctvom montáže dodatočnej garníže, alebo poličiek.
Skriňa má dodatočný dolný šuplík. Takéto rozloženie dovoľuje na praktické rozloženie šiat, v ktorom každá časť oblečenia nájde svoje miesto.

Závesy a výklopy
V štandardnom prevedení montujeme závesy s integrovaným tlmením a plnovýsun. Vychádzajúc v ústrety Vašich nárokov môžeme taktiež ponúknuť dodatočné verzie, ktoré podnesú hodnotu funkčnosti skrinky. Existuje možnosť montáže posuvnej bočnice typu: plnovýsun s brzdou, plnovýsun s aretáciou, ako aj plnovýsun otváraný dotykovo.
Dodatočne tichý systém zatvárania dverí zabezpečí použitie protinárazová brzda.

Druhy výbavy
V základnej verzii vyrábame kolekciu Beskidzka v polomatnom laku v prírodnej farbe borovice. Hlavná fotografia zobrazuje práve túto farbu. Jedná sa o štandardný odtieň pre kolekciu Beskidzka. Avšak v závislosti na prijatej koncepcii interiéru si môžete objednať nábytok tiež v inej farbe.

Cena jednej ďalšiu malej poličky – 13 €

Cena jednej ďalšiu širokej poličky – 19 €

Cena ďalšiu priehrady rozdeľujúcej skriňu – 34 €

Dodatočná tyč – 5 €


Stavba skrine


Budowa szafy
Verzia A


Budowa szafy
Verzia B


Budowa szafy
Verzia C


Budowa szafy
Verzia D


Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


Prečo sa vyplatí vybrať si drevený nábytok?

Voľba dreveného nábytku je múdrou investíciou, ktorá zaistí bezpečie a pohodlné používanie. Drevo je neobyčajne trvanlivý materiál odolný proti mechanickému poškodeniu a proti mnohým chemickým faktorom. Vyznačuje sa vysokým súčiniteľom vyjadrujúcim mieru odolnosti proti oteru. Prírodný pôvod zaisťuje, že je drevený nábytok ekologický, pre ľudský organizmus neškodný a neobsahuje kovy a pevné častice, ako niektoré materiály používané na výrobu nábytku. Vďaka správnemu obrábaniu je zachovaná čistota dosiek. Hlavnou výhodou je antistatickosť tejto prírodnej suroviny – nepriťahuje prachové častice, takže je veľmi vhodná na zariadenie izby alergika. Drevo je hygroskopické a preto správne absorbuje a uvoľňuje vlhkosť a zachováva tak izbovú teplotu. Pri masíve dreva je veľkou výhodou jeho neopakovateľná textúra a charakteristická vôňa – už do nej samotnej sa možno zamilovať. Drevený nábytok, to je tiež elegancia, ktorá podčiarkuje vkus majiteľa. Surovina sa ľahko obrába, navyše môžeme vytvoriť zaujímavý a originálny tvar nábytku. Starostlivosť o nábytok z masívu je ľahká a nevyžaduje veľké časové a finančné nároky. Po rokoch používania je jeho obnovenie ľahké.


Vsaďte na Eko…

Lasy PaństwoweNáš nábytok je vyrobený z masívu pochádzajúceho z poľských lesov, ktoré sú obnovované ďalším zalesňovaním. Surovinu získavame v Štátnych lesoch, ktoré disponujú certifikátmi FSC a PEFC. Na farbenie používame vosky, olejovosky a laky, ktoré neškodia životnému prostrediu. Prírodné materiály zaisťujú bezpečnosť a trvanlivosť výrobkov a celý proces výroby je šetrný k prírode.
Certyfikat FSCCertyfikat PEFC

Vyberte Estetickosť…

Originálne tvary nášho nábytku povzbudzujú predstavivosť. Pobyt v krásne zariadenom interiéri spríjemní čas a umožňuje upokojiť sa počas odpočinku.

Využívajte Ergonomické riešenia…

Pri navrhovaní kolekcií kladieme veľký dôraz na praktickosť, ľahké používanie, komfort a pohodlie. Správne zvolené rozmery a tvary nábytku zaručujú funkčnosť a bezpečie.


Napíšte vlastnú recenziu

Recenzujete: Skriňa Beskidzka 05 [2d+s]

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

  1 hviezdička 2 hviezdičky 3 hviezdičky 4 hviezdičky 5 hviezdičiek
Cena
Hodnota
Kvalita
Názory a připomínky

Hodnotenie obchodu 4.95 z 5 hviezdičiek. Priemerné hodnotenie založené na 182 komentároch.

recenzie od Stanislava

recenzie od Jolana

recenzie od Lubos

recenzie od Silvia

WOODICA is ranked 4.95 out of 5. Based on 182 user reviews.

Newsletter

ODBORNÍ KONZULTANTI

Naši konzultanti tvoria profesionálny tím ľudí, ktorí vám poskytnú úplne vyčerpávajúce odpovede a pomôžu vám vybrať to najlepšie...

DODANIE S VYNESENÍM

Naša ponuka zahŕňa aj výnos nábytku do bytu alebo domu klienta a tiež montáž nábytku na mieste určenia...

RYCHLÉ ODOSLANIE

Náš nábytok dodávame na miesto vlastnými dopravnými prostriedkami, v krátkej dobe, so zachovaním bezpečnosti zásielok...

BEZPEČNÉ PLATBY

Jednou z obľúbených foriem platieb za nakúpený tovar je platba pri odbere tovaru, ktorá zaručuje pokojnú a bezpečnú transakciu...Platba

PayPal MasterCard Visa GeoTrus SSL Opineo- Słucham swoich klientów